Šport

Dráma v Bratislave aj na Starej Turej
11.2.2008

Mimoriadna dráma sa odohrala v stretnutí starších mini v Bratislave v sobotu 9.2.2008. Už po piaty raz sa stretli prvé dve družstvá Lúky Bratislava a Stará Turá. V prvej štvrtine bolo nerozhodne 9:9, druhú vyhralo naše družstvo 19:8 a polčas 28:17.

Päť víťazstiev jedna prehra
4.2.2008

To je bilancie basketbalových družstiev, ktoré odohrali majstrovské stretnutia v sobotu 2.2.2008. Je na škodu veci, že niektoré hráčky si vzhľadom na jasnú prevahu svojich družstiev nedokážu nájsť motiváciu a hrať naplno za každých okolností.

Majstrovsky len juniorky, ml. mini na turnaji
28.1.2008

V sobotu 26.1.2008 odohrali majstrovské stretnutie juniorky v Bratislave s Dubčekom Bratislava. Po jednoznačnom priebehu jasne vyhrali 72:31.

Vydarený víkend basketbalistiek
22.1.2008

V sobotu 19.1.2008 zohrali basketbalistky štyri víťazné stretnutia. V Nitre vyhrali staršie žiačky. Najskôr zaknihovali tesné víťazstvo v prvom stretnutí po dramatickom a zaujímavom priebehu, aby potom v pohode zvládli druhé stretnutie.

Nešťastná prehra starších mini
15.1.2008

Úvodné stretnutia v roku 2008 absolvovali staršie a mladšie mini.

Posledné majstrovské zápasy v roku 2007
17.12.2007

V kalendárnom roku 2007 odohrali štyri družstvá MBK posledné majstrovské zápasy.
Príjemne prekvapili predovšetkým mladšie žiačky „A“, ktoré v Bratislave v prvom stretnutí dominovali nad Lúkami, ktoré si v prvom kole odviezli všetky štyri body zo Starej Turej.

Juniorky mali premiéru
11.12.2007

Smelo možno povedať, že úspešne zvládli v kombinovanej zostave svoj prvý majstrovský zápas s Trnavou. Po dlhšej prestávke nastúpila E.Uhrinová a P.Krýslová. Veríme, že sa pridajú aj ďalšie.

Úspešný basketbalový víkend
4.12.2007

V sobotu 1.12.2007 odohrali štyri družstvá svoje majstrovské stretnutia, z toho bolo šesť víťazných. Prehrali len staršie žiačky, s o rok staršími, fyzicky zdatnejšími dievčatami zo Šamorína, ktoré sú favoritom súťaže a zatiaľ neprehrali ani jedno stretnutie.

Päť víťazstiev basketbalistiek
27.11.2007

V sobotu 24.11.2007 z týchto piatich vyniká víťazstvo starších mini zo svojim rivalom Lúkami Bratislava, ktoré zohrali na turnaji v Trnave. Zatiaľ je to zo vzájomných zápasov 2:1 v náš prospech.