Liga talentov v karate

Liga talentov - Ela Glatzová

Liga talentov - Ela Glatzová Foto:Karate klub ST

V nedeľu 27. januára 2013 sa uskutočnila na Myjave súťaž SEIGOKAN – HANKOKAI liga talentov v karate. Na tejto súťaži sa zúčastnila aj naša pretekárka Ella Glatzová, ktorá v kategórií kumite čiže športový zápas do 11 rokov bez rozdielu hmotnosti získala výborné 1. miesto.

Víťazstvo v tejto kategórií je o to cennejšie, pretože vo svojej kategórií nemala súperku a tak zápasila v chlapčenskej kategórií, kde chlapcov porazila a na koniec vyhrala. Blahoželáme!

Tejto súťaže sa zúčastnili karatisti z Trnavy, Piešťan, Hodonína, Nového Mesta nad Váhom, Senice, Myjavy a zo Starej Turej.

Informujeme, že  stále prebieha nábor detí od 7 rokov na krúžok karate v mesiacoch január až jún 2013, každý pondelok a v stredu od 17.00 hod. do 17.30 v telocvični na II. ZŠ na Hurbanove ulici (vedľa mestského športového ihriska).