Futbalový víkend

200708211947120.KIF_0049 Foto:MFK Stará Turá

V sobotu 18.8.2007 a v nedeľu 19.8.2007 odohrali naši futbalisti ďalšie zápasy vo svojich súťažiach.

V sobotu o 14:30 nastúpili naši dorastenci na domácom štadióne priti hráčom z Novej Dubnice. V okliešťenej zostave, keď do brány musel nastúpiť hráč z poľa podali naši hráči dobrý výkon, keď drželi krok so súperom až do samého záveru zápasu. Nakoniec pred koncom predsa len inkasovali gól a prehrali tak zápas 0 : 1.

Po dorastencoch nastúpili naši starší žiaci na svoj prvý zápas v Majstrovstách kraja - sever, proti favoritovi z AS Trenčín. Naši chlapci odohrali kvalitný zápas a gól inkasovali až v poslednej minúte zápasu. Takže zápas sa skončil rovnako ako u dorastencov v pomere 0 : 1.

V nedeľu cestovalo „A" mužstvo mužov na ihrisko súpera do Dubodiela. V prvej polovici zápasu si vytvorili viacej šancí ako domáci, ale potvrdilo sa nedáš, dostaneš a polčas sa skončil v pomere 3 : 0. V druhom počese sa našim podarilo znížiť z penalty, keď gól dal Nemec. No domácim sa podarilo ešte raz skórovať tiež z penalty. Zápas sa skončil výhrou domácich v pomere 4 : 1, keď po tvrdých zákrokoch zápas nedohrali pre zranenia dvaja naši hráči.